Müügiinfo

Oma kodu soetamine on ütlemata oluline samm, mida tuleb teha kaalutletult. Selleks võta ühendust meie maakleriga, kes on sinu partneriks, teejuhiks ja kes tutvustab sulle Aleksandri arenduse kortereid, planeeringuid, siseviimistlust. Võta ühendust ja leiame Teile sobiva aja personaalseks kohtumiseks meie kontoris Rebase 1,Tartu.

Broneerimine
Sobiva korteri broneerimiseks saada meie mailile kinnitus ja korter broneeritakse kliendile kuni kaheks nädalaks. Broneeringu tähtaega on võimalik pikendada vastavalt kokkuleppele müüjaga. Peale broneerimist saate valida sisekujunduse vastavalt ette antud valikutest. Järgnevalt valmistatakse ette võlaõiguslepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid. Kui klient ei edasta broneeringu perioodil võlaõiguslepingu tarbeks vajaminevaid andmeid tühistatakse broneering automaatselt.

Vormistamine
Võlaõiguslik leping (VÕL)

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõigusliku müügilepingu, milles lepitakse kokku kõik müügitehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud 10% korteri ostu-müügi tehingu väärtusest.

Asjaõiguslik leping (AÕL)
Korteri valmimisel sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping, kus ostja tasub ülejäänud osa ostu-müügihinnast ning toimub korteri omandiõiguse üleminek ostjale. Asjaõiguslepingu sõlmimine ei eelda veel maja kasutusloa olemasolu.

Lepingu hind sisaldab:
– Korteri ning kogu korterelamu ja parklakorruse valmidust ja võlaõigusliku müügilepingus kokkulepitud viimistlust
– Tasu tehnovõrkude (elekter-, vee-, kanalisatsiooni-, küttetrasside) rajamise ja nendega liitumise eest
– Andmeside, telefoniside ja valveside valmidust

Lepingu hinnas ei sisaldu:
– Andmeside, telefoniside, kaabeltelevisiooni- või digivõrgu ja valveside liitumise tasu
– Köögimööblit
– Parklakohta
– Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu

Lisainformatsioon ja kontaktid:

Agnes Tkatśenko

agnes@tonisson.ee
+372 5082 396

Sulev Puusaar

sulev.puusaar@tonisson.ee
+372 5082 397
+372 5666 4873

Küsige uue kodu ostuks kodulaenu meie partneritelt:

  • Swedbank

    Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvuge teenuste tingimustega www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.

Huvi korral, palun võta ühendust Aleksandri müügiinimestega. Kasuta selleks veebilehel toodud kontakte või päringuvormi: